Shkodrane

Shkodrane смотреть последние обновления за сегодня на .

BM - Shkodrane (Official Video)

6506283
45176
823
00:03:08
09.06.2022

#OTP #BM #Shkodrane Listen/Stream 'Shkodrane' here - 🤍 Produced by Bm / Rvchet / Udlinkups Mix & Mastered by Rvchet Video shot & edited by B.Dot Directed by BM

Kënge Shkodrane dhe pamje nga Shkodra & Shiroka

192284
796
32
00:18:10
03.01.2021

#PotpuriShkodrane #PamjeNgaShkodra #RolandÇukaj #KengeShkodrane

Ellbox - Shkodran (prod.Suritz)

88142
1264
44
00:03:14
07.01.2023

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗘𝗹𝗹𝗯𝗼𝘅 - 𝗦𝗵𝗸𝗼𝗱𝗿𝗮𝗻 (𝗽𝗿𝗼𝗱.𝗦𝘂𝗿𝗶𝘁𝘇) ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗟𝗕𝗢𝗫's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗦𝗨𝗥𝗜𝗧𝗭 🎵 Beat/Instrumental by: 𝗦𝗨𝗥𝗜𝗧𝗭 🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗟𝗕𝗢𝗫 🎥 Video by: 𝗚𝗥𝗜𝗡𝗗𝗘𝗥𝗭𝗛𝗢𝗨𝗦𝗘 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗟𝗕𝗢𝗫 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗦𝗨𝗥𝗜𝗧𝗭 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗣𝗢𝗢𝗖𝗛𝗞𝗔 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗚𝗥𝗜𝗡𝗗𝗘𝗥𝗭𝗛𝗢𝗨𝗦𝗘 : Instagram ►🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © ELLBOX & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #Ellbox​​ #Shkodran #Folé

#TPL BM - Shkodrane (Lyrics/Teksti)

8118
85
2
00:02:35
09.06.2022

🎵 BM - Shkodrane • Follow ''RapHype'' YouTube: 🤍 Instagram: 🤍 Lyrics: DISCLAIMER: I hereby declare that I do not own the rights to this music/song. All rights belong to the owner. No Copyright Infringement Intended • Hashtags #BM #Shkodrane #tpl #Lyrics #TikTok #TikTokSong #Unreleased #UKRap #TikTok #TikTokUK

Shkodrane

4254
31
0
00:04:33
23.05.2020

Provided to YouTube by TuneCore Shkodrane · Frederik Ndoci This Is Frederik Ndoci ℗ 2020 PushTrax Released on: 2020-05-11 Auto-generated by YouTube.

BM x Noizy – Warning (Official Video)

8690116
64362
2479
00:03:16
19.05.2022

Listen/Stream 'Warning' here - 🤍 #BM #Noizy #OTP #Warning Produced by Bm / Rvchet /Lazybeyn / JayCactus / Bassyy Mix Rvchet Master Rvchet Recorded Rvchet Video edited B.dot Chorus This aint no whistle the ting beats off like a missile, warning, Fire, Dismissal They run, they know its the sound off a pistol, Bang thats when u know it’s official (X2) Verse 1 Smoke that shit by the london view Shake it baby uno its true Eyes on me i got my eyes on you my In the club theres no one thats badder than you Take that screw off ur face Ur with a rapper babes get to know ur place Big machines, big toys, not pepper spray Gotta get that bread and elevate Verse 2 For me its a pony tail , girls that dont really know me well L’s handle that really well Take a vio im coming back rasing hell (X2) Noizy Don’t make me pull up pull up me cuna, cuna T’boj ty me trauma, Sdi me fol por na gjujna gjujna shqipe shifmi akuzat, Arm pa leje vim 10’kerre, Amg’s po bojn veç potere, Cunat nrruge jan me probleme, Nuk kan frik dhe nuk dileme Ajo don- natat e nxehta, nxehta, Don me lujt me do mbreta, mbreta, Zemer Un ti jap krejta krejta Stili jem o just betta, Betta, Emrin tha e kam blèrta, Un jam Zini mire se ju gjeta, Ju po mdukni Krejt si shum t’dhezta, Dhe pa ju? Nuk ja nis festa, Erdhi Greta erdhi jeta, Edhe shoqet erdhen krejta, Mrena club - me 30 veta, Plas shampanja sikur raketa Chorus This aint no whistle the ting beats off like a missile, warning, Fire, Dismissal They run, they know its the sound off a pistol, Bang thats when u know it’s official (X2) Verse 4 Instead of talking just take me in, I got the Russian from my Asian link From Ww2 i got accent ting Erase him lemme go shave him quick Im driving come we go take that trip Riding double gliding for the risk feds just missed gotta d camp dis Cant crash this wizz whilst … in my rizz Verse 5 Clutch dy te treta In love with the money like elizibeta Makina ska letra, Hoodied up blacked out maska e Doreza, Kerset kinezja woosh woosh mushen pampersat Mir se ju gjeta Dont get left te jeta osht qefa Chorus This aint no whistle the ting beats off like a missile, warning, Fire, Dismissal They run, they know its the sound off a pistol, Bang thats when u know it’s official (X2)

Moj Shkodrane

37196
196
0
00:03:35
18.04.2020

Provided to YouTube by Believe SAS Moj Shkodrane · Zef Beka · Fran Kodra · Fran Kodra Moj Shkodrane ℗ Produksioni Treva Released on: 2016-06-15 Auto-generated by YouTube.

FREDERIK NDOCI - POTPURI SHKODRANE.

508556
785
1
00:06:58
14.09.2010

FREDERIK NDOCI - POTPURI SHKODRANE. "E DJELA SHQIPTARE". KLAN TV.

Kenge Moj - Rosela Gjylbegu / Shkodrane | Kenge per Vajzat Shqiptare - 6 Prill 2021

105792
307
27
00:07:27
07.04.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. #kengemoj #vizionplustv #bukurisesevajzesshqiptare Subscribe: 🤍

Lindon Camaj - Moj Shkodrane (Official video HD) Hite Verore 2017

123489
420
10
00:03:12
09.07.2017

Shikoni Live ne 🤍 Video realizuar nga TV Blue Sky Aty ku muzika buron nga shpirti #tvbluesky #muzikeshqip #hiteshqip

VJOLLCA LUKA - Kolazh me kenge Shkodrane,100 VJET MUZIKE

2572727
3245
214
00:06:44
05.01.2013

Nata e Vitit të Ri, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright TVKLAN

ℙ𝕆𝕋ℙ𝕌ℝ𝕀 𝕊ℍ𝕂𝕆𝔻ℝ𝔸ℕ𝔼

56887
269
0
00:13:20
22.12.2020

#AdelinaCorrej #PotpuriShkodrane #PamjeNgaShkodra #KengeShkodrane #ArtVisionShkoder

Zef Beka - Moj Shkodrane

183051
667
8
00:03:35
23.01.2014

Teksti & Muzika: Fran Kodra Subscribe: 🤍 Produksioni Treva © & ℗ Produksioni Treva. All Rights Reserved

This Is Different 🇦🇱| OTP BM - shkodrane [Reaction]

6239
221
18
00:08:07
07.06.2022

If you like the content this channel creates feel free to show your support 🤙🏾 INSTA LINK:🤍 Donation Link: 🤍 DISCLAIMER: The views and opinions expressed in this video are for Entertainment & Educational purposes only, and do not represent the views of any artist(s) or we vybz Tv *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNER

FIRST time Hearing BM - Shkodrane (Official Video) UK Reaction! Albania Stand Up !!!!

3307
85
4
00:05:48
10.06.2022

#OTP #BM #Shkodrane #reaction FIRST TIME HEARING BM Whether it be Rap, Grime, HipHop, Drill Your Through To BarScope, You Know The Drill! Like Comment Subscribe

🇦🇱🇽🇰 BM - SHKODRANE [HYPE UK 🇬🇧 REACTION!]

16641
561
64
00:07:46
09.06.2022

#BM #Shkodrane #Reaction Instagram: 🤍teddygreyonstuff Business: geddytrey🤍gmail.com Spotify Playlist ⬇️ 🤍 Channel Donations ⬇️ PayPal: 🤍 CashApp: £TeddyGreyOnStuff Patreon ⬇️ 🤍 _ This reaction was recorded and edited by myself. The views of Teddy Grey do not necessarily represent the views of any human on Earth. *Copyright Disclaimer under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favour of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS.

ERVIN BUSHATI - Vajze Shkodrane

116037
439
35
00:02:52
28.10.2019

#Instagram 🤍 #Facebook 🤍 Muzika & Teksti - Nimet Leka Orkestroi - Gramoz Kozeli Sax - Bledi Seferi Koreografia - Art revolution dance

ROLAND ÇUKAJ-POTPURI SHKODRANE

381840
826
41
00:11:19
20.11.2019

LIVE 🤍 FACEBOOK .🤍 YOUTUBE .🤍 All rights reserved by Tv Kopliku 🚫 If you have any problem with copyright issues, or question please do not report me, take your time to contact us via mail, and we will response within 48h - 💌 tvkoplik🤍gmail.com💌

Eli Malaj - Ma e bukura shkodrane (100% Live )

101398
390
15
00:04:02
30.06.2021

#EliMalaj #MaEBukuraShkodrane LIVE 🤍 FACEBOOK .🤍 YOUTUBE .🤍 All rights reserved by Tv Kopliku 🚫 If you have any problem with copyright issues, or question please do not report me, take your time to contact us via mail, and we will response within 48h - 💌 tvkoplik🤍gmail.com💌

BM - SHKODRANE (Unpublished song)

179666
2945
63
00:02:54
31.03.2022

#TPL BM-shkodrane 1 hour mix

1814
14
1
01:02:29
11.06.2022

Kenge shkodrane mix 2019 kenge te vjetra

270739
1044
38
00:30:56
06.03.2019

JU LUTEM BENI SUBSCRIBE PER TE NA NDJEKUR.

Egzona Salaj - Potpuri Shkodrane (GËZUAR 2022)

15702
76
4
00:08:02
29.12.2021

#hiteshqip2022 #hite2022 #gezuar2022 Rezart Halili STUDIO & Saraj Events Dekor Skena & Ndricimi DJ Cadi All rights reserved by Rezart Halili PRODUCTION 🚫 If you have any problem with copyright issues, or question please do not report me, take your time to contact us via mail, and we will response within 48h - 💌 info🤍rezarthalili.al 💌 #dasma​ #wedding​ #surprize​ #dasmaime​ #dhendri​ #nusja​ #youtube​ #tiktok​ #fyp​ #lovestory​ #bridal​ #song​ #instagram​ #dasmashqiptare #dasmaevitit #bestwedding #bestweddingever #dasmashkodrane #ahengushkodran #ahengshkodran #dasmatironse #dasmameebukur #nusetshqiptare #dasmatshqiptare #dasma2020 #dasma2021 #dasmaulqinake #dasmatmetebukura #dasmamagjike #dasmaendrrave #dasmavitit #nkosovshow #labia #arboni #eurolindi

Kengetarja shkodrane e kall atmosferen per Luizi Ejlli

88025
692
29
00:01:40
23.01.2023

#bigbrotheralbaniavip #albania #viral #lajmeshqip #luizejlli #viralshorts #lajme #trending 🤍bigbrothervipkosova 🤍AlbanianFairyTales 🤍bigbrotherdheperputhe 🤍TIKI_info 🤍LaberiaNews 🤍vipatshqiptare 🤍lajmetari 🤍ShowBizInfo_ 🤍showbizishqiptarTV 🤍alokamnjepytje 🤍1komb1gjak2

Egzona Salaj & Fatmir Hoxha - Potpuri Shkodrane | Polifonia 2023

9556
59
2
00:04:05
20.12.2022

Orkestrimi: Naim Krasniqi Produced by: Polifonia AV Naim Krasniqi Powered by OnAir.FM Tel: +383 45 834 047 Polifonia FanPage: 🤍PolifoniaAV Polifonia Instagram: 🤍polifoniaproduction #egzonasalaj #fatmirhoxha #potpurishkodrane

Kenge Moj - Nata Shkodrane | 17 Nentor 2020 - Vizion Plus

238597
1233
190
01:03:04
17.11.2020

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare – Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. Subscribe: 🤍

Kolazh me kengë Shkodrane (Live) Eduard Jubani

61196
320
11
00:16:23
28.02.2021

#KengeShkodrane #EduardJubani #VoltanSelimi potpuri me kenge shkodrane (Live)

Bejta Shkodrane

1155
11
1
00:01:27
13.03.2022

Mirush Kabashi - Vjershe Shkodrane

9023
35
2
00:03:47
15.05.2011

Performed in Oakwille, Ontario at Meeting House, May 14, 2011

Bm ~ Shkodrane

1138
60
00:00:12
13.07.2022

Kenge Popullore Shkodrane

9079
39
4
00:01:00
05.12.2014

Kenge Popullore Shkodrane Part 1 • Facebook - 🤍 Faleminderit për shikimin! :) Thanks for watching! :) DISCLAIMER: I filmed the video and I have been given permission to publish it. #muzikeshqiptare #albanianmusic #shkodra #popullore

BM-shkodrane(lyric)

349
15
1
00:00:20
13.06.2022

HUMOR NGA LUIZ EJLLI🤣QESHNI ME LOT

47564
431
43
00:01:38
03.02.2023

#luizihumor#luizejlli#

Назад
Что ищут прямо сейчас на
shkodrane cmv инга Zlin Si'era kacha badam gaan pwl no man's sky game JLab АО анастасия ивлеева КПБ бязь Самарканд dbg Piyush fdw boubacar garima sharma live KPop garage54 Char lourd