Shikokushluan

Shikokushluan смотреть последние обновления за сегодня на .

Shiko kush LUAN - Luana Vjollca ju fton të bëni #shikokushLUAN

53953
300
13
00:05:52
08.02.2018

Moderatore: Luana Vjollca Kapitenë: Ed Manushi & Gent Hazizi Të ftuar: Genta Ismajli, Butrint Imeri, Bujar Qamili, Anxhela Peristeri, Rosela Gjylbegu, Mateus Frroku. Na ndiqni në: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 2 Nëntor 2019, Entertainment Show

1064936
5055
393
01:53:35
02.11.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Yaar, Young Zerka, Anxhela Peristeri, Kejvina Kthella, Eduart Ndocaj, Kanita Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 7 Nëntor 2020, Entertainment Show

1330590
7775
811
02:21:27
07.11.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Elita Rudi, Gjiko, Milaim Zeka, Edlira Qefalija, Naim Abazi, Mihrije Braha Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 29 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

498173
2477
171
02:33:42
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

#ShikokushLUANChallenge nga çifti Dontai & Kaory,Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021,Entertainment Show

657489
9790
268
00:07:48
16.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Armand Duka, Agim Ademi, Genc Salihu, Anita Muçaj Haradinaj, Rudina Xhunga, Enxhi Biba, Aida Doçi, Naser Qeli, Dontai Leonard, Kaory Desole Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Sfida Paintboll me S4MM, Shiko kush Luan 2, 22 Dhjetor 2018

2485578
11309
952
00:05:49
22.12.2018

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Meda, Besnik Qaka, Vilma Masha, Erisa Xhixho, Mateos Frrokui dhe S4MM. Na ndiqni në: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 22 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

628824
3746
275
02:50:53
22.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Melinda Ademi, Young Zerka, Lei Kraja, Meridian Ramcaj. Këngëtar: Venera Lumani & Lind Islami. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MelindaAdemi #YoungZerka #LeiKraja #MeridianRamcaj #VeneraLumani & #LindIslami #BesKallaku #OlsiBylyku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Sfida Paintball, Tayna, Shiko kush LUAN 3, 4 Janar 2020, Entertainment Show

2583294
21912
970
00:06:18
04.01.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Tayna, Niko Komani, Rashel Kolaneci, Armina Mevlani, Teuta Kurti, NRG Band, Jonida Maliqi, Stine, Graciela Pashaj Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 9 Nëntor 2019, Entertainment Show

722204
3294
315
01:58:24
09.11.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Samanta Karavella, Onat, Rovena Dilo, Hitman, Rolla, Devis Xherahu, Stresi,Leonora Poloska Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 12 Dhjetor 2020, Entertainment Show

3484265
24881
3024
02:46:17
12.12.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Bora Zemani, Arjan Konomi, Olsa Muhameti, Melisa Lleshi, Andi Shehu, Fation Kuqari, Ana Leshi, Ana Kauri, Sindi Loci, Tea Triofani, Elvis Lushi, Erlind Kapllani, Ervin Koxherri, Mevlan Shaba, Arber Aruci, Arjon Luli, Emin Kelmendi, Armand Shehi, Fatjon Kuqari, Panajot Karasani, Almend Kreku, Atdhe Xharavina, Blerim Fejza Këngëtare: Fifi, Altin Shira, Hekuran Krasniqi, Fisnikët Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 15 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

551274
2998
158
02:23:42
15.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Adelina Tahiri, Bujar Qamili, Florjan Binaj, Antonela Berisha, Sabiani, Dren Abazi Këngëtar: Ervis Behari Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #AdelinaTahiri #BujarQamili #FlorjanBinaj #AntonelaBerisha #Sabian #DrenAbazi #ErvisBehari SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 17 Tetor 2020, Entertainment Show

1522734
8332
750
02:26:08
17.10.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Irgen ÇelaIrgen Çela Të ftuar: Ardian Bujupi, Finem, Klodiana Shala, Arta Nitaj, Arlinda Dudaj, Adriana Matoshi Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show

600815
3346
451
02:35:45
16.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Armand Duka, Agim Ademi, Genc Salihu, Anita Muçaj Haradinaj, Rudina Xhunga, Enxhi Biba, Aida Doçi, Naser Qeli, Dontai Leonard, Kaory Desole Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Buqja përgjigjet mbi dem, Shiko kush LUAN 4, 30 Janar 2021, Entertainment Show

63095
785
22
00:04:26
30.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Florjan Binaj, Rezart Veleshnja, Irgen Çela, Gent Hazizi, Adi Pojana, Edi Manushi Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 6 Nëntor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

2180558
18563
725
02:49:36
06.11.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Butrint Imeri dhe Don Xhoni. Këngëtar: Gena #DonXhoni dhe #ButrintImeri kokë më kokë me njëri-tjetrin! Një spektakël i tejmbushur me lojra, sfida, pyetje pikante, muzikë të mirë, performanca të mëdha dhe shumë argëtim! Cili u shpall fituesi i episodit të parë? Ndiqni emisionin e plotë Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 23 Janar 2021, Entertainment Show

664476
3457
406
02:39:19
23.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Rudina Hajdari, Zaimina Vasjari, Endrit Mertiri, Alesia Noka, Alket Hyseni, Ermal Mamaqi, Miranda Dupi, Adelina Halitjaha, Eraldo Rexho, Arjola Demiri, Edon Berveniku, Joana Grabolli, Marsela Çibukaj, Muhamed Arifi, Gerta Çiçi Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 16 Nëntor 2019, Entertainment Show

996081
4360
509
02:00:13
16.11.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ronela Hajati, Don Phenom, Blerona Zeqiri, Teuta Selimi, Ermal Fejzullahu, Sergio Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Visjani imiton Marinën, Shiko kush LUAN 4, 9 Janar 2021, Entertainment Show

102148
1229
21
00:02:38
09.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Redon Makashi, Iris Luarasi, Renis Gjoka, Kleoniki Delijorgji, Visjan Ukcenaj, Françeska Jace, Gjergji Muzaka, Lori Kaçka Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 11 Dhjetor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

1038705
5994
303
02:29:57
11.12.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Lumi B, Majk, Bardhi, Trejsi Sejdini, Arta Nitaj, Arta Elezaj Këngëtare: Eranda Libohova Follow #ZemërLuana Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍 #LuanaVjollca #BesKallaku #OlsiBylyku #LumiB #Majk #Bardhi #TrejsiSejdini #ArtaNitaj #ArtaElezaj #ErandaLibohova

Sindi merr puthjen e saj të parë, Shiko kush LUAN 4, 12 Dhjetor 2020, Entertainment Show

1107663
5170
267
00:03:04
12.12.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Bora Zemani, Arjan Konomi, Olsa Muhameti, Melisa Lleshi, Andi Shehu, Fation Kuqari, Ana Leshi, Ana Kauri, Sindi Loci, Tea Triofani, Elvis Lushi, Erlind Kapllani, Ervin Koxherri, Mevlan Shaba, Arber Aruci, Arjon Luli, Emin Kelmendi, Armand Shehi, Fatjon Kuqari, Panajot Karasani, Almend Kreku, Atdhe Xharavina, Blerim Fejza Këngëtare: Fifi, Altin Shira, Hekuran Krasniqi, Fisnikët Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 26 Tetor 2019, Entertainment Show

1380853
7015
445
01:50:30
26.10.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Venera Lumani, Lind Islami, Bedri Islami, Remzie Osmani, Nexhat Osmani, Mozzik, Getinjo Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 21 Nëntor 2020, Entertainment Show

978659
5153
536
02:29:54
21.11.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ervin Salianji, Valbona Mema, Remzie Osmani, Nexhat Osmani, Young Zerka, Kiara Tito, Liesa Haxhiasllani, Meridian Ramçaj Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Ndaje ose Haje me Luanën & Taynën, Shiko kush LUAN 3, 4 Janar 2020, Entertainment Show

354614
2377
118
00:09:03
04.01.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Tayna, Niko Komani, Rashel Kolaneci, Armina Mevlani, Teuta Kurti, NRG Band, Jonida Maliqi, Stine, Graciela Pashaj Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Shiko Kush Përgjigjet - Shiko kush LUAN, 01 Dhjetor 2018

20334
92
6
00:08:47
01.12.2018

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Zamira Kita, Dren Abazi, Ervin Kurti, Lei Kraja, Delinda Disha dhe Don Phenom. Na ndiqni në: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Sfida e Paintball, Mozzik & Getinjo, Shiko kush LUAN 3, 26 Tetor 2019, Entertainment Show

2241576
17267
620
00:08:25
26.10.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Venera Lumani, Lind Islami, Bedri Islami, Remzie Osmani, Nexhat Osmani, Mozzik, Getinjo Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 4, 26 Shtator 2020, Entertainment Show

1410358
10025
693
02:32:25
26.09.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Lori Hoxha, Adrola Dushi, Xhesika Berberi, Emina Cunmulaj, Arbër Hajdari, Mozzik, Kida, Elita Ziberi, Arif Ziberi (Elita 5) Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Sfida e Paintball - Fero, Shiko Kush LUAN 2, 03 Nëntor 2018

2552865
8318
1261
00:05:16
03.11.2018

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë:Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Fero, Anxhela Peristeri, Devis Xherahu dhe Amos Zaharia. Na ndiqni në: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Puthje në buzë nga çiftet, Shiko kush LUAN 4, 7 Nëntor 2020, Entertainment Show

780014
3373
247
00:16:07
07.11.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Elita Rudi, Gjiko, Milaim Zeka, Edlira Qefalija, Naim Abazi, Mihrije Braha Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Finem and Luana Vjollca 😂 #finem #luana #shikokushluan #shorts

1015780
22806
106
00:00:31
26.07.2021

#shorts #youtubeshorts #finem #solo #kpt #katror #luana #shikokushluan #portokalli #albania #hiphop

Luana, autoironi me veten, Shiko kush LUAN 4, 30 Janar 2021, Entertainment Show

82959
1016
22
00:12:10
01.02.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Florjan Binaj, Rezart Veleshnja, Irgen Çela, Gent Hazizi, Adi Pojana, Edi Manushi Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 28 Shtator 2019, Entertainment Show

929857
3867
520
01:59:32
28.09.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Era Rusi, Andi Lila, Lumi B, Renato Mekolli, Amarda Toska, Hekuran Krasniqi, Agim Gerguri, Fisnikët Na ndiqni në: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 1 Janar 2020, Entertainment Show

1474644
6897
577
04:13:03
02.01.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Bujar Qamili, Shkumbin Ismaili, Fatmira Breçani, Shyhrete Behluli, Engjëllusha Salihu, Gili, Shkëlzen Jetishi, Korab Jetishi, West Side Family, Produkt 28, Klea Huta, Elgit Doda, Claydee, Butrint Imeri, Ylli Limani, Offchestra, Adrola Dushi, Agnesa Vuthaj, Françeska Jaçe, Aurela Hoxha, Sara Kolami, Gjiko, Grupi Ali Pashë Tepelena,Dario. Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Melinda Ademi në sfidën e Paintball - ZEMËR LUANA 22 Janar 2023, Entertainment Show

219159
1863
244
00:10:48
22.01.2023

#MelindaAdemi #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Melinda Ademi, Young Zerka, Lei Kraja, Meridian Ramcaj. Këngëtar: Venera Lumani & Lind Islami. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MelindaAdemi #YoungZerka #LeiKraja #MeridianRamcaj #VeneraLumani & #LindIslami #BesKallaku #OlsiBylyku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Sfida e Paintball - Rina Balaj, Shiko Kush Luan,08 Dhjetor 2018

2496304
7149
1445
00:05:00
08.12.2018

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë:Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Juliana Pasha, Klodiana Shala, Oriela Nebiaj, Isli Islami, Rina Balaj, Graciano Tagani Na ndiqni në: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 9 Janar 2021, Entertainment Show

640931
3348
629
02:37:25
09.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Redon Makashi, Iris Luarasi, Renis Gjoka, Kleoniki Delijorgji, Visjan Ukcenaj, Françeska Jace, Gjergji Muzaka, Lori Kaçka Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 18 Dhjetor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

855020
4451
275
02:52:52
18.12.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Marin, MatoLale, Eli Fara, Eneda Tarifa, Diona Fona dhe Mateus Frroku Këngëtare: Albina Kelmendi Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Vildane Zeneli, sfida e kërcimit, Shiko kush LUAN 3, 14 Dhjetor 2019, Entertainment Show

884878
3093
185
00:09:46
14.12.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Irini Qirjako, Valbona Mema, Xhesika Berberi, Edona Lalloshi, Milot Lalloshi, Besa Kokedhima, MC Beka, Vildane Zeneli, Nikoll Nikprelaj, Klevis Çelaj Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 1 Janar 2021, Entertainment Show

1196606
6790
708
03:52:30
02.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Tayna, Sinan Hoxha, Ramë Lahaj, Shyhrete Behluli, Engjëllusha Salihu, Marin Mema, Juliana Pasha, Erisa Xhixho, Stine, Mateus Frroku, Sevdai Radogoshi, Shkumbin Radogoshi, Venera Lumani, Lind Islami, Zamira Kita, Luar Arani. Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Ana & Melisa kërcim seksi me Atdheun & Fationin,Shiko kush LUAN 4,12 Dhjetor 2020,Entertainment Show

1141921
6305
479
00:07:15
12.12.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Bora Zemani, Arjan Konomi, Olsa Muhameti, Melisa Lleshi, Andi Shehu, Fation Kuqari, Ana Leshi, Ana Kauri, Sindi Loci, Tea Triofani, Elvis Lushi, Erlind Kapllani, Ervin Koxherri, Mevlan Shaba, Arber Aruci, Arjon Luli, Emin Kelmendi, Armand Shehi, Fatjon Kuqari, Panajot Karasani, Almend Kreku, Atdhe Xharavina, Blerim Fejza Këngëtare: Fifi, Altin Shira, Hekuran Krasniqi, Fisnikët Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
shikokushluan นางเอก 采摘 먹이 家人 ハル flowerishmorning creed yayın ufc 4 career mode ps4 elden ring ending 博美 Felsberg gopro 黄磊 слуга народа 2 bodo job 髭男 Стендап на тнт дмитрий брекоткин DWDD