Onrecords

Onrecords смотреть последние обновления за сегодня на .

BENITA FT PITT x EANDA - TSUNAMI

1488644
8206
1168
00:04:56
08.02.2020

Stream or download #tsunami here : 🤍 Prod. by: ZzapnChriss INSTAGRAM : 🤍 🤍 🤍 ZzapnChriss on Instagram: 🤍 ZzapnChriss on Facebook: 🤍 ZzapnChriss on Twitter: 🤍 Booking manager: +37744184460 AMP on Instagram 🤍 AMP on Facebook 🤍 AMP website 🤍albamusicpublishing.com For licence, cover or remix: contact🤍albamusicpublishing.com © & ℗ 2020 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

- (Diss Onrecords)

1650
31
2
00:04:01
31.08.2018

Metka - DissOnrecords 👻💀 Follow on instagram 🤍erionelaa

S.T - R.I.P Onrecords ( Video Official )

75279
405
202
00:02:46
23.02.2019

Video - Kevin Delcó Beat - Chris / Respect Bro Rec - HRC Lugano Text - Soni T Loc.. - Seme

TOP 7 - diss-at që jav ka bërë S4MM onrecords (Mozzik,Getinjo dhe Fero) shqip.

137
4
0
00:03:24
16.01.2018

7 diss S4MM - (Mozzik,Getinjo dhe Fero)

Express - Yjet e “on records” shërbejnë “fast food” për adhuruesit 14.04.2017

210465
954
3
00:07:44
14.04.2017

Express - Yjet e “on records” shërbejnë “fast food” për adhuruesit 14.04.2017 Për më shumë na ndiqni në: Web 🤍 🤍 KOHA Ditore Online 🤍 Facebook 🤍 🤍 Instagram 🤍 🤍 Twitter 🤍 🤍

OnRecords diss Mozzik&Getinjo

18295
80
1
00:01:25
12.01.2018

Subscribe albanian videos per me shum video dhe lajme rreth showbizzit

Fero largohet nga OnRecords

1439
11
0
00:00:49
21.08.2019

Fero largohet nga labelli,shikoni rrethanat. Like & Share

SEVENBIZZ | Dikur në konflikt me ta, sot në ''On Records'' | T7

65291
107
314
00:05:44
18.01.2019

T7 Website: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

S4MM - Diss OnRecords

6731
30
00:01:38
03.10.2017

Diss OnRecords

5 Diss-at e S4MM (Per OnRecords)

1238
24
1
00:02:03
21.10.2018

S4MM diss oer Feron Mozzik Getinjo etj. Nese ju prlqen beni subscribe.

Top7 Dissat Kushtuar OnRecords nga S4mm

259
6
9
00:03:41
27.09.2018

Like Koment Subscribe Peace ✌️ Follow my instagram sylejman_69 or fatlum_o4 or albanian_yt please Shihemi ne Video E radhes 7Like 20 Komente please | Peace ✌️

Biden Faces New CRIMINAL Liability on Records!

32476
1871
292
00:02:27
23.01.2023

Judicial Watch President 🤍TomFitton appeared on 🤍FoxBusiness to discuss the latest news about President Joe Biden's classified documents scandal and how he faces new criminal liability. WATCH NOW! SUPPORT OUR WORK 🤍 VISIT OUR WEBSITE 🤍

JA ARSYEJA PSE FERO ËSHTË LARGUAR NGA ON RECORDS

9784
91
29
00:03:53
28.09.2019

✘ Përshëndetje në këtë video bëhet fjalë për reperin Fero i cili nga tash e tutje nuk është pjesë e kompanisë On Records, arësyet e largimit të Feros nga On Records nuk dihen ende por ish menaxheri i tij Met Elshani në instastory ka thënë që nuk është mirë me shty një artistë të ri mu largu nga kompania dhe kjo le të kuptohet që Feron e ka shtyrë dikush për mu largu, dhe se kush është ai që e ka shtyrë mu largu nga kjo kompani shikojeni videon deri në fund. ✘ Faleminderit që na shikuat për më shumë video të zhanreve të ndryshëm mos harroni të bëni LIKE dhe SUBSCRIBE + (🔔) që të mos e humbisni asnjë video që ne e publikojmë. ✘ Për marketing, bashkëpunim apo për ndonjë pyetje mos hezitoni të na kontaktoni : mk05channel🤍gmail.com ✘ Na ndjekni në INSTAGRAM :     🤍 MUSIC BY : Audio Library –––––––––––––––––––––––––––––– Road Trip by Pyrosion 🤍 Creative Commons — Attribution-ShareAlike 3.0 Unported — CC BY-SA 3.0 Free Download / Stream: 🤍 Music promoted by Audio Library 🤍 –––––––––––––––––––––––––––––– © All rights reserved • MK05 • #MK05 #Fero #OnRecords Unikkatil , Noizy , Ghetto Geasy , Finem , Majk ,Butrint Imeri , Lumi B , Ledri Vula , Mozzik , Getinjo , Stresi , S4MM , Fero , Fuego , Don Phenom , Rina , Melinda , Tayna , BabaStars , Otr , Ronela Hajati , Kida , Melinda , Dhurata Dora , Xhensila , Diss ... ✘ 🤍 ✘

Getinjo-Frestyle (diss OnRecords)

78
1
0
00:00:46
01.05.2018

Subscribe👆⬆

Pas largimit te Mozzik dhe Getinjo nga onrecords shikoni se kush jav zuri vendin?

2394
18
1
00:00:46
25.01.2018

Facebook - 🤍 instagram - 🤍 Subscribe here - 🤍

OnRecords

654
14
3
00:07:03
26.06.2016

Illmill Diss Onrecords (Demo)

1217
16
0
00:00:09
28.01.2019

Shoku i S4MM Illmill paralajmron Diss kunder OnRecords

Fero - Rrah rrah

11882985
43206
2501
00:03:51
26.05.2017

Available on Itunes, Spotify, Deezer .... 🤍 Instagram: 🤍 Prod.by: On Records ZzapnChriss on Instagram: 🤍 ZzapnChriss on Facebook: 🤍 ZzapnChriss on Twitter: 🤍 Booking manager: +37744184460 © 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved. #fero #rrarra #zzapnchriss

Kida flet per largimin e Mozzik dhe Getinjos nga “On Records” 17 05 2018

110097
646
1
00:01:07
17.05.2018

Në intervistën e saj për Express, Kida foli për largimin e kolegëve dhe miqve të saj, Mozzik dhe Getinjo, nga labeli “On Rekords”. Për më shumë na ndiqni në: Web 🤍 🤍 KOHA Ditore Online 🤍 Facebook 🤍 🤍 Instagram 🤍 🤍 Twitter 🤍 🤍

Mozzik dhe Getinjo largohen nga Onrecords

22593
254
10
00:00:43
10.01.2018

Ata e kane bere te ditur publikisht Arsyet nuk dihen akoma

Bratty - Records In My Life (2023 Interview)

90
7
1
00:07:56
02.02.2023

We had a wonderful time with Mexico City based artist Jenny Vázquez AKA: Bratty on Records In My Life. The singer, songwriter, mixer and producer taled about her favourite records and artists that continue to inspire her career and writing. Records and artists referenced by Bratty on Records In My Life: (in no particular order) Bratty Bratty - Continental NSQK Mene Metronomy - Things Will Be Fine (Bratty Remix) Joiners Alvvays - Antisocialites Phoebe Bridgers - Punisher Alex G - God Save The Animals Best Coast - Crazy For You Keaton Henson - Dear Snail Mail Hinds For bonus footage check out our Patreon at 🤍 Shot, Directed, and Edited by Mark Roland Henning Hosted and produced by Charles Brownstein Copyright 2023 RIML Copyright 2023 Records In My Life

Reload - Te rinjet e label-it On Records

2841
5
0
01:18:19
11.02.2020

Reload - 11.02.2020

Fero - Fristyle (Official Video) #Fero #OnRecords #Rap #ZzapnChriss #FERO #DISS #S4mm #Subscribe

207
4
0
00:04:12
04.12.2018

#Fero / #Fuego #Rina #ChillmeArushen #S4mm #Noizy #Unikatil #Ghettogeasy #Majk #Read #Onat #Tayna #LedriVula #Stelth #Vinz #Azet #Zuna #Onrecords #ZzapnChriss #Foledhe1her #BabaperIkona #Allesbaba #Spot #Muzic #OfficialVideo #Hanypergjithcka #Fly #HipHop #Rap #Fans #Koncert #HanyCompany

On Records & Friends me 2 Gusht ne Suhareke | WAZZUP

5613
46
2
00:09:14
19.07.2018

WAZZUP - 🤍 Mysafir ne studio: Edona Gashi Emisioni WAZZUP transmetohet cdo dite pune [E Hene - E Premte] live nga ora 16:00 ne Televisionin Klan Kosova Connect with WAZZUP: 🤍 🤍 Connect with ENUR: 🤍 🤍 Connect with ELMIRA: 🤍 🤍 Per cdo levdate, kritike apo kerkese na kontaktoni permes e-mail adreses zyrtare - wazzup🤍klankosova.tv

TAKIMI I ANËTARËVE TË "ON RECORDS" ME ADHURUESIT

113370
483
1
00:04:56
01.08.2016

TAKIMI I ANËTARËVE TË "ON RECORDS" ME ADHURUESIT Për më shumë na ndiqni në: Web 🤍 🤍 KOHA Ditore Online 🤍 Facebook 🤍 🤍 Instagram 🤍 🤍 Twitter 🤍 🤍

ON Records Freestyle on Radio Prishtina

80018
407
00:16:36
08.04.2019

Freestyle: Readi, Fuego dhe Chill me arushen Emisioni: Lidhje - Palidhje Moderatoret: Molika dhe Edona

Назад
Что ищут прямо сейчас на
onrecords iphone wallpaper Деньги Pheonix Coming of age 朗读 danakil phayao Digimon java loops 꿀디 Android Games don omar pamuk poğaça Free Fire muscle 年長 shanghai covid cases beri 鮑哥