Episodi

Episodi смотреть последние обновления за сегодня на .

Rekami - Episodi (lowkey) feat. Are, Joosu J

369946
3614
179
00:04:30
17.04.2020

Spotify ym: 🤍 Lyriikat: 🤍 Video: Video Kalliala Master: Tapeover / Tommi Langen Mix: Aaro630, Lex Loivar Biitti: LX-Beats KPC MONSP

Krahët e Dashurisë - Episodi 77 (Me titra shqip) | Bana Sevmeyi Anlat

8689
151
8
00:43:27
02.02.2023

Krahët e Dashurisë Të gjitha episodet → 🤍 Abonohen → 🤍 Krahët e Dashurisë - Episodi 77 Lejla është një nënë beqare që martohet me biznesmenin e pasur, Hashmetin për t’i dhënë një jetë më të mirë djalit të saj. Gjërat marrin një kthesë të papritur ditën e martesës, kur Lejla zbulon se Hashmeti ka një anë të errët dhe arratiset me ndihmën e njërit prej punonjësve të tij, Alperit. Ata bien në dashuri pavarësisht nga kërcënimi i afërt i njerëzve të Hashmetit.A do të mbizotërojë dashuria midis Alperit dhe Lejlës kundër intrigave të Hashmetit për të marrë Lejlën? A mund të vazhdojë të lulëzojë dashuria e tyre mes këtyre vështirësive? Prodhuesi: Ay Yapım Drejtor: Mesude Erarslan Skenar: Deniz Akçay Aktorë: Alper Eren: Kadir Doğulu Leyla Aydın: Seda Bakan Haşmet Tuğcu: Mustafa Üstündağ Canan Güngör: Dolunay Soysert Salih Aydın: Kadir Çermik Ayla Aydın: Mahperi Mertoğlu Suzan Giray: Bihter Dinçel Berna Eren: Aslı Orcan Burak Tuğcu: Emir Çubukçu Onur Bozan: Cemil Büyükdöğerli Ezgi Güneş: Mine Kılıç Hakverdi Aydın: Bahadır Vatanoğlu Engin Kargı: Serdar Özer Simge Aydın: Gülper Özdemir Eylül Eren: İlayda Alişan Mercan Eren: Naz Sayıner Çiçek Eren: Lavinya Ünlüer #KrahëteDashurisë #KadirDogulu #SedaBakan #MustafaUstundag #BanaSevmeyiAnlat #KrahëteDashurisëEpisodi77

Tre Vllaznit - Episodi i ri - 20 - ATV / #trevllaznit

135667
1434
32
00:24:42
29.01.2023

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv #atv #trevllaznit #ilirtafa #sabrifejzullahu #teutakrasniqi #atvlive #atvkosova #komedi #serialshqip #lumveseli #valmirkrasniqi #fatoskryeziu #shyngylismaili #editadula #flakronaliu #trevllezerit #3vllezerit #3vllaznit #trevellezerit #trevellezerit20 #trevllaznit20 #sabriano #virale #tiktok #2023 #albanian #trending #viral #bigbrothervip 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Kryetari i mirë me shokë shumë - Episodi i 20 Sezona 2

68740
569
21
00:39:29
29.01.2023

🤍ONIMA - 🤍 Kryetari i mirë me shokë shumë - Episodi i 20 Sezona 2 Connect with us: YOUTUBE: 🤍 INSTAGRAM: 🤍 FACEBOOK: 🤍 © 2022 CBC.AL. Address:Address: Rr. Anton Cetta 5, Aktash Prishtinë Contact: +38345336600 #FCLATTA

Çka ka shpija - Episodi 21 - Sezoni 10 (NEW)

349119
2673
104
00:37:18
29.01.2023

#qkakashpija #ckakashpija #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Masha e Orso - Tutti gli Episodi 🎬

2244223
7648
11:04:37
05.01.2020

🦄 Canto Di Natale🌛🤍 ⛄ Racconto Invernale 🎄 🤍 ✨ Miracolo di Natale ✨🤍 🇮🇹 La Patria del Belcanto 🍕 🤍 Sì, perché siamo una banda! 👧🐼🐷🐧 🤍 Il Canale YouTube ufficiale di Masha e Orso – Iscriviti ora! 🤍 #MashaOrso Questa serie racconta in modo bonario e spesso comico le avventure di una bambina, Masha, e del suo amico, Orso. Il loro rapporto è la metafora di come un bambino interagisce col mondo e di come un adulto può aiutarlo in questo difficile compito. Masha è una frugoletta che non sta mai ferma a causa della sua infinita energia: deve testare tutto quello che incontra! Lei è straordinariamente amichevole e tratta tutti come se li conoscesse da sempre. La sua curiosità e la sua creatività offrono mille spunti per avventure sempre divertenti. La serie è diventata una hit tra le famiglie di tutto il mondo grazie alla sua capacità di divertire e educare tanto i bambini quanto i genitori. Anche se non c'è mai un "insegnamento diretto", Masha e Orso trasmette ai bambini, allegramente e intelligentemente, i valori legati all'amicizia, all'attenzione per gli altri, alla libertà creativa e allo sviluppo delle capacità e delle conoscenze di base di bambini. Web: 🤍masha-orso.it Facebook: 🤍 Masha and The Bear. All episodes playlist: 🤍 ماشا والدب. جميع الحلقات : 🤍 Masha e Orso. Tutti gli Episodi: 🤍 Masha y el Oso. Todas las series: 🤍 Masha et Michka. Tous les épisodes: 🤍 Masha e o Urso. Lista de reprodução: 🤍 Mascha und der Bär. Alle Folgen: 🤍 瑪莎與熊. 全部影集: 🤍 Маша и Медведь. Все серии подряд: 🤍 Маша та Ведмідь - Всі серії: 🤍 Maşa İle Koca Ayı. Tüm bölümler: 🤍 מאשה והדוב. כל הפרקים: 🤍 माशा एंड द बेयर. सभी एपसोड: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 29 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

451142
2382
166
02:33:42
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Krahët e Dashurisë - Episodi 76 (Me titra shqip) | Bana Sevmeyi Anlat

15169
178
12
00:38:42
31.01.2023

Krahët e Dashurisë Të gjitha episodet → 🤍 Abonohen → 🤍 Krahët e Dashurisë - Episodi 76 Lejla është një nënë beqare që martohet me biznesmenin e pasur, Hashmetin për t’i dhënë një jetë më të mirë djalit të saj. Gjërat marrin një kthesë të papritur ditën e martesës, kur Lejla zbulon se Hashmeti ka një anë të errët dhe arratiset me ndihmën e njërit prej punonjësve të tij, Alperit. Ata bien në dashuri pavarësisht nga kërcënimi i afërt i njerëzve të Hashmetit.A do të mbizotërojë dashuria midis Alperit dhe Lejlës kundër intrigave të Hashmetit për të marrë Lejlën? A mund të vazhdojë të lulëzojë dashuria e tyre mes këtyre vështirësive? Prodhuesi: Ay Yapım Drejtor: Mesude Erarslan Skenar: Deniz Akçay Aktorë: Alper Eren: Kadir Doğulu Leyla Aydın: Seda Bakan Haşmet Tuğcu: Mustafa Üstündağ Canan Güngör: Dolunay Soysert Salih Aydın: Kadir Çermik Ayla Aydın: Mahperi Mertoğlu Suzan Giray: Bihter Dinçel Berna Eren: Aslı Orcan Burak Tuğcu: Emir Çubukçu Onur Bozan: Cemil Büyükdöğerli Ezgi Güneş: Mine Kılıç Hakverdi Aydın: Bahadır Vatanoğlu Engin Kargı: Serdar Özer Simge Aydın: Gülper Özdemir Eylül Eren: İlayda Alişan Mercan Eren: Naz Sayıner Çiçek Eren: Lavinya Ünlüer #KrahëteDashurisë #KadirDogulu #SedaBakan #MustafaUstundag #BanaSevmeyiAnlat #KrahëteDashurisëEpisodi76

Dashni dhe Pabesi - Episodi 2 (Tregime të vjetra)

277865
1349
87
00:50:48
27.01.2023

▶️: 🤍 Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : 🤍 IG : 🤍 Follow Produksioni DONJETA on... FB : 🤍 #Baresha​#ProduksioniDONJETA © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

Çka ka shpija - Episodi 20 - Sezoni 10

456208
2834
118
00:31:46
22.01.2023

#ckakashpija #qkakashpija #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

FIks Fare, Episodi i plotë, 1 Shkurt 2023

7208
30
1
00:24:28
01.02.2023

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #FiksFare#TopChannel

Episodi i plotë: E Diell 29 Janar 2023 Entertainment Show

29822
74
4
03:40:30
29.01.2023

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla, Beniada Nishani Të ftuar: Stine, Englantina Toska, Deborah Keçi Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Fiks Fare, Episodi i plotë, 2 Shkurt 2023

5181
24
3
00:24:28
02.02.2023

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #FiksFare#TopChannel

Episodi (lowkey) (feat. Are, Joosu J)

101305
628
3
00:03:45
16.04.2020

Provided to YouTube by WM Finland Episodi (lowkey) (feat. Are, Joosu J) · Rekami · Are · Joosu J Episodi (lowkey) (feat. Are, Joosu J) ℗ 2020 Warner Music Finland & Monsp Records Mixer: Aaro630 Vocals: Are Vocals: Joosu J Beats: Lauri Pihlman Mixer: Lex Loivar Vocals: Rekami Lyricist: Joosua Mononen Arranger, Composer, Lyricist: Lauri Pihlman Lyricist: Pyry-Pekka Jaala Auto-generated by YouTube.

Çka ka shpija - Episodi 19 - Sezoni 10

474675
2771
109
00:35:25
15.01.2023

#ckakashpija #qkakashpija #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Dashni dhe Pabesi - Episodi 1 (Tregime të vjetra)

407045
1806
103
00:58:52
20.01.2023

▶️: 🤍 Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : 🤍 IG : 🤍 Follow Produksioni DONJETA on... FB : 🤍 #Baresha​#ProduksioniDONJETA © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

Krahët e Dashurisë - Episodi 75 (Me titra shqip) | Bana Sevmeyi Anlat

15627
182
3
00:44:50
29.01.2023

Krahët e Dashurisë Të gjitha episodet → 🤍 Abonohen → 🤍 Krahët e Dashurisë - Episodi 75 Lejla është një nënë beqare që martohet me biznesmenin e pasur, Hashmetin për t’i dhënë një jetë më të mirë djalit të saj. Gjërat marrin një kthesë të papritur ditën e martesës, kur Lejla zbulon se Hashmeti ka një anë të errët dhe arratiset me ndihmën e njërit prej punonjësve të tij, Alperit. Ata bien në dashuri pavarësisht nga kërcënimi i afërt i njerëzve të Hashmetit.A do të mbizotërojë dashuria midis Alperit dhe Lejlës kundër intrigave të Hashmetit për të marrë Lejlën? A mund të vazhdojë të lulëzojë dashuria e tyre mes këtyre vështirësive? Prodhuesi: Ay Yapım Drejtor: Mesude Erarslan Skenar: Deniz Akçay Aktorë: Alper Eren: Kadir Doğulu Leyla Aydın: Seda Bakan Haşmet Tuğcu: Mustafa Üstündağ Canan Güngör: Dolunay Soysert Salih Aydın: Kadir Çermik Ayla Aydın: Mahperi Mertoğlu Suzan Giray: Bihter Dinçel Berna Eren: Aslı Orcan Burak Tuğcu: Emir Çubukçu Onur Bozan: Cemil Büyükdöğerli Ezgi Güneş: Mine Kılıç Hakverdi Aydın: Bahadır Vatanoğlu Engin Kargı: Serdar Özer Simge Aydın: Gülper Özdemir Eylül Eren: İlayda Alişan Mercan Eren: Naz Sayıner Çiçek Eren: Lavinya Ünlüer #KrahëteDashurisë #KadirDogulu #SedaBakan #MustafaUstundag #BanaSevmeyiAnlat #KrahëteDashurisëEpisodi75

Fara e Flliqt - Episodi 20 Sezona 6

95022
1589
72
00:19:35
26.01.2023

🤍ONIMA - 🤍 Fara e Flliqt - Episodi 20 Sezona 6 Follow #FaraeFlliqt on Instagram: 🤍 Follow #MuhametArifi on Instagram: 🤍 Follow #EdonBerveniku on Instagram: 🤍 #Onima #Faraeflliqt #Youtube

Akshami me Gjylën | Episodi i 29-të

227334
2120
85
00:32:34
23.12.2022

🤍ONIMA - 🤍 Akshami me Gjylën | Episodi i 29-të

Çka ka shpija - Episodi 17 - Sezoni 10 (NEW)

541154
2782
105
00:41:35
27.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Çka ka shpija - Episodi 16 - Sezoni 10

388668
2258
69
00:23:51
20.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Çka ka shpija - Episodi 13 - Sezoni 9

824750
4909
114
00:40:40
11.07.2022

#ckakashpija #qkakashpija #çkakashpija #klankosova Çka ka shpija - Episodi 13 - Sezoni 9 (NEW) Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Fiks Fare, Episodi i plotë, 30 Janar 2023

7154
29
2
00:23:16
30.01.2023

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #FiksFare#TopChannel

Nana Fate - Nusja rrehet me Vjehrren | Episodi 17 | Sezona 2

339470
4049
73
00:21:05
14.12.2022

Nana Fate - Nusja rrehet me Vjehrren | Episodi 17 | Sezona 2 Seriali "Nana Fate" Aktor: Artan Kahrimani : Diellza Pirkuqi Kamera : Leogzim Foniqi Regjia : Jetmir Gashi Producent : Jetmir Gashi Rights Holder: Gertit GmbH

Çka ka shpija - Episodi 7 - Sezoni 9

1025025
6286
221
00:30:58
30.05.2022

#qkakashpija #ckakashpija #çkakashpija #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Episodi i plotë: Portokalli-Episodi 1,Sezoni 38,2 Tetor 2022

774862
2620
261
01:52:53
02.10.2022

"Portokalli", spektakli më i madh i humorit në historinë e skenave dhe televizioneve shqiptare, vjen në sezonin e 38-të, me përvojën, energjinë dhe freskinë e tij, duke garantuar sukses të padiskutueshëm. Mbi 1000 shfaqeve ndër 20 vite dhe mijëra e mijëra orëve, mbushur me të qeshura dhe duartrokitje, sezoni i 38-të do të risjellë simbolikën e madhe të semaforit ngjyrë portokalli, i cili prej vitesh na mban në dilemën e ndalimit apo të ecjes përpara. Aktorëve më të shquar të humorit shqiptar do t'ju bashkohen emra dhe personazhe të rinj, që me batutat dhe historitë e tyre, do të bëhen pjesë gazmore e gjithë familja shqiptare këtu dhe kudo ndodhen nëpër botë. Në skenën dhe ekranin e Top Channel ndodh e qeshura! Portokalli po fillon! Çdo të diel, ora 21:00 Regjisor: Ilir Muhametaj Moderatorë: Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari dhe Xhemi Shehu Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Portokalli#TopChannel

Episodi i plotë: Portokalli - Episodi 7 Sezoni 38, 13 Nëntor 2022

407953
1096
53
01:55:35
13.11.2022

"Portokalli", spektakli më i madh i humorit në historinë e skenave dhe televizioneve shqiptare, vjen në sezonin e 38-të, me përvojën, energjinë dhe freskinë e tij, duke garantuar sukses të padiskutueshëm. Mbi 1000 shfaqeve ndër 20 vite dhe mijëra e mijëra orëve, mbushur me të qeshura dhe duartrokitje, sezoni i 38-të do të risjellë simbolikën e madhe të semaforit ngjyrë portokalli, i cili prej vitesh na mban në dilemën e ndalimit apo të ecjes përpara. Aktorëve më të shquar të humorit shqiptar do t'ju bashkohen emra dhe personazhe të rinj, që me batutat dhe historitë e tyre, do të bëhen pjesë gazmore e gjithë familja shqiptare këtu dhe kudo ndodhen nëpër botë. Në skenën dhe ekranin e Top Channel ndodh e qeshura! Portokalli po fillon! Çdo të diel, ora 21:00 Regjisor: Ilir Muhametaj Moderatorë: Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari dhe Xhemi Shehu Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Portokalli#TopChannel

Çka ka shpija - Episodi 7 - Sezoni 8

1077442
6449
00:36:56
01.11.2021

Follow RTK: Çka ka shpija - Episodi 7 - Sezoni 8 Facebook: 🤍 WEB: 🤍 Powered by OnAir.FM

Çka ka shpija - Episodi 15 - Sezoni 10

433164
2653
113
00:39:25
13.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Çka ka shpija - Episodi 1 - Sezoni 9

1672497
11361
456
00:39:42
18.04.2022

#qkakashpija #ckakashpija #çkakashpija #klankosova Nga sot në Klan Kosova nis seriali "Çka ka shpija" (qka ka shpija) ... Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Çka ka shpija - Episodi 14 - Sezoni 10

586839
3501
107
00:44:06
06.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Seriali H.O.T - Episodi 1 (I Plotë)

1638151
14636
409
00:45:42
09.11.2021

Bëj Subsribe: 🤍 Shiko këtu episodet e plota: 🤍 EPISODI 1 Përmbledhje: Dani, nje regjisor i ri plot endrra, gjendet i mbytur në vetvete duke punuar në reklama mediokre në agjensinë e babait të Amandës, të fejuarës së tij. Teksa Dani përndiqet seksualisht nga Xheni, aktorja e reklamës, Amanda punëson në agjensi miken e saj për të spiunuar Danin. -Regjia : Bjordi Mezini -Producent : Ermal Mamaqi, Dritan Huqi -Skenari : Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini Prodhuan : (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION) WEB : 🤍tidi.al Email : info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 #SerialiHOT #ErmalMamaqi #Episodi1 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?" #Comedy #Training #Motivation #Daily #DailyMotivation #Inspiration #Success #Entrepreneur #Happiness #TIDIAL #Business #Happy #Life #live #serialihot #Hot #Seriale #Ermali

Episodi i plotë: Portokalli - Episodi 6 Sezoni 38, 6 Nëntor 2022

341766
1024
101
01:48:16
06.11.2022

Nese deshironi ta shihni portokalline live biletat i gjeni tek studiot e Top Channel tek Arena Center si dhe tek studiot e Top Channel ne Kashar. Per rezervime mund te telefononi ne nr. 04 225 3177 nga dt. 1/10/2022 deri ne 10/12/2022 "Portokalli", spektakli më i madh i humorit në historinë e skenave dhe televizioneve shqiptare, vjen në sezonin e 38-të, me përvojën, energjinë dhe freskinë e tij, duke garantuar sukses të padiskutueshëm. Mbi 1000 shfaqeve ndër 20 vite dhe mijëra e mijëra orëve, mbushur me të qeshura dhe duartrokitje, sezoni i 38-të do të risjellë simbolikën e madhe të semaforit ngjyrë portokalli, i cili prej vitesh na mban në dilemën e ndalimit apo të ecjes përpara. Aktorëve më të shquar të humorit shqiptar do t'ju bashkohen emra dhe personazhe të rinj, që me batutat dhe historitë e tyre, do të bëhen pjesë gazmore e gjithë familja shqiptare këtu dhe kudo ndodhen nëpër botë. Në skenën dhe ekranin e Top Channel ndodh e qeshura! Portokalli po fillon! Çdo të diel, ora 21:00 Regjisor: Ilir Muhametaj Moderatorë: Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari dhe Xhemi Shehu Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Portokalli#TopChannel

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 22 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

619334
3729
275
02:50:53
22.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Melinda Ademi, Young Zerka, Lei Kraja, Meridian Ramcaj. Këngëtar: Venera Lumani & Lind Islami. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MelindaAdemi #YoungZerka #LeiKraja #MeridianRamcaj #VeneraLumani & #LindIslami #BesKallaku #OlsiBylyku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Çka ka shpija - Episodi 10 - Sezoni 9

1023015
6780
212
00:38:13
20.06.2022

#ckakashpija #çkakashpija #qkakashpija #capitalt Mysafir special: Capital T Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Çka ka shpija - Episodi Festiv - Sezoni 10 (NEW)

657710
3368
136
00:54:11
31.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Teletubbies ITA nuovi episodi completi 2016: Bolle | 1507

7318
37
0
00:12:19
31.01.2023

Clicca qui per iscriverti : 🤍 Guarda altro: 🤍 #Teletubbies #teletubbiesitaliano #teletubbiesinitaliano

Назад
Что ищут прямо сейчас на
episodi E233系 fana music new dance ww2 uk ������������ �������� �� �������������� Псаки ������ �������������������� Фан на ножах free from unhappiness Someday mini schnauzer puppy 洪流 клуб шах и пат hola amigos Double pepper beef wobbly life camodo Христианская музыка